ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10673300
*
nr 1067 3300
Spegel
20-tal, 123x42
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 november 2016
kl 18:24:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 20:59:09
1
300 kr
4/11 10:48:19
2
150 kr
4/11 10:48:19
1
200 kr (Budbetjänt)
4/11 10:49:23
2
250 kr
4/11 10:49:23
1
300 kr (Budbetjänt)
6/11 06:59:23
2
350 kr
6/11 11:03:03
1
500 kr
7/11 18:10:06
3
500 kr
7/11 18:10:06
1
500 kr (Budbetjänt)
7/11 18:11:05
3
600 kr
7/11 18:13:40
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
9279 Spegel
1950-tal, 90x45 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:07
-
1022 Spegel
Empire, delvis bemålat glas och intarsia, mahogny...//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:23
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:03
-
9024 Spegel
krön med stiliserad dekor, tenn, Bredd: 27 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:44
-
9358 Spegel
med träram, nutida, 57x174 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:26
-
9186 Spegel
nutida, oval, 60x50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:29
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1067 3300
Spegel
20-tal, 123x42
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 20:59:09 | 1 | 300 kr |
4/11 10:48:19 | 2 | 150 kr |
4/11 10:48:19 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
4/11 10:49:23 | 2 | 250 kr |
4/11 10:49:23 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
6/11 06:59:23 | 2 | 350 kr |
6/11 11:03:03 | 1 | 500 kr |
7/11 18:10:06 | 3 | 500 kr |
7/11 18:10:06 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
7/11 18:11:05 | 3 | 600 kr |
7/11 18:13:40 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
9279 Spegel
1950-tal, 90x45 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:07 -
1022 Spegel
Empire, delvis bemålat glas och intarsia, mahogny...//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:23 -
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:03
-
9024 Spegel
krön med stiliserad dekor, tenn, Bredd: 27 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:44 -
9358 Spegel
med träram, nutida, 57x174 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:26 -
9186 Spegel
nutida, oval, 60x50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:29